ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum APOCALYPSE Strona Główna » ~ 2012 - Proroctwa i Wizje ~

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Projekt Cheops
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolu
Gość
GośćDołączył: 18 Lut 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 3:17, 18 Lut 2008    Temat postu: Projekt Cheops

Aż dziwne, ze nie ma jeszcze tego tematu. Główną osobą w projekcie jest Lucyna Łobos, ktora łączy się channellingiem z Istotą Duchową En-Ki. Jego slowa są jasne - 2012 rok przyniesie koniec.

O Projekcie wiecej tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych]


Mówi m.in. o przebiegunowaniu, Proroctwie Majów, o piramidach, Atlantydzie, Planecie Nibiru.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Lolu dnia Czw 3:30, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~N0rthC0r3~
~Administrator~
~Administrator~Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 586
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: planeta Ziemia

PostWysłany: Śro 15:47, 20 Lut 2008    Temat postu:

Od maja 2001 roku posiadamy w Polsce wiedzę dotycząca, dokładnego położenia grobowca Faraona, który budował Wielką Piramidę.

Odkopanie mumii Faraona ma "otworzyć" Wielką Piramidę i uchronić ludzi i Ziemię przed skutkami naturalnych kataklizmów (szczególnie przed zagrożeniami roku 2012).

Wielka Piramida była zbudowana 6500 lat temu przez Faraona zwanego w owych czasach TYM, KTÓRY PRZYBYŁ Z NIEBA. Cheops (któremu przypisywana jest ta budowa) tylko remontował Piramidę 2000 lat później.

Ludzie jedynie pomagali przy jej budowie. Głównymi budowniczymi była cywilizacja przybyła z konstelacji Oriona, z planety o nazwie Aszun.

Informacje uzyskiwane są poprzez sesje hipnotycznej regresji wieku. Dla uwiarygodnienia ich w sierpniu 2004 roku rozpoczęły się wykopaliska na górze Ślęża pod Wrocławiem, które trwają do dnia dzisiejszego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aleh
~Moderator~
~Moderator~Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 221
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z końca wszechświata :)

PostWysłany: Śro 15:51, 20 Lut 2008    Temat postu:

Widziałem o tym program na TVN strefa11, damn wtedy się przestraszyłem

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~N0rthC0r3~
~Administrator~
~Administrator~Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 586
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: planeta Ziemia

PostWysłany: Śro 16:53, 20 Lut 2008    Temat postu:

Celem "Projektu Cheopsa" jest doprowadzenie do badań archeologicznych na terenie Egiptu i odkopanie dwóch niezwykle ważnych obiektów:

Wielkiego Labiryntu opisanego przez Herodota, oraz grobowca faraona Cheopsa.Informacje o lokalizacji obu obiektów są przekazywane przez mieszkankę Wrocławia, panią Lucynę Łobos, od maja 2001 roku (patrz: "Historia projektu"). Głównym sposobem przekazu jest hipnotyczna regresja wieku. Zdolności Lucyny Łobos można przyrównać do tych, które posiadały takie znane osobistości, jak: słynny polski jasnowidz Stanisław Osowiecki, Amerykanin Edgar Casey, czy ksiądz Czesław Klimuszko. U pani Lucyny są one jednak ukierunkowane w zupełnie inną stronę niż u wymienionych wcześniej osób. Dotyczą przede wszystkim oceny obecnej sytuacji na świecie i wskazują niezwykły sposób rozwiązania istniejących problemów. Sposób jest prosty i logiczny, ale upłynęło kilka lat, zanim grupa współpracująca z panią Lucyną zorientowała się, że tak naprawdę chodzi tu o ratunek dla ludzi i Ziemi.

PROJEKT CHEOPSA jest więc Projektem Ratowania Ziemi i opiera się na założeniu, że cywlizacje, które istniały na Ziemi w czasach budowy Wielkiej Piramidy, przewidziały niebezpieczeństwa zagrażające naszej planecie w czasach obecnych i stworzyły system zabezpieczenia, który trzeba uaktywnić w odpowiednim czasie. Według przekazów Lucyny - kluczem do tego systemu jest mumia faraona Cheopsa oraz Wielka Piramida. Teraz nadszedł właściwy czas.Sama wiedza o położeniu grobowca, którą posiadamy już od maja 2001 roku, niestety nie jest wystarczającym argumentem dla autorytetów odpowiedzialnych za decyzje dotyczące wykopalisk.. Wiąże się to przede wszystkim ze sposobem uzyskania owej wiedzy.
Przekazy Lucyny Łobos należało uwiarygodnić, aby przekonać wszystkich, że to nie jest fantazja, projekcja wyobraźni, czy próba zwrócenia na siebie uwagi. Pewności takiej potrzebują archeolodzy, którzy na ogół stronią od informacji o charakterze "nienaukowym", ludzie decydujący o wydaniu pozwolenia, ci, którzy są w stanie sfinansować tego typu przedsięwzięcie oraz ci, którzy będą przeprowadzać badania w terenie.

Dlatego, w trakcie rozwoju, projekt został podzielony na trzy etpapy:

1. Pierwszy etap: wykopaliska w Polsce na górze Ślęża koło Sobótki w pobliżu Wrocławia.
Jest to etap najprostszy i względnie niedrogi, gdyż dotyczy naszego polskiego ?podwórka?. W czasie kilku sesji z Lucyną Łobos otrzymaliśmy informacje, co kryje góra Ślęża i jak dotrzeć do skarbów historycznych, które - według przekazów Lucyny - są tam uk yte od czasów Bolesława Chrobrego. Po wielu trudnościach i przeszkodach natury formalnej etap ten zaczął być realizowany 17 sierpnia 2004 r. przez ekipę archeologów z Uniwersytetu Wrocławskiego, pod kierownictwem dr Aleksandra Limisiewicza (patrz: "Ślęża - stan obecny badań"). Fragmenty niektórych sesji dotyczących tego tematu można znaleźć w dziale "Ślęża-sesje".2. Drugi etap: wykorzystanie uzyskanych wyników do uwiarygodnienia informacji przekazywanych przez Lucynę oraz stworzenie punktu odniesienia do otrzymania pozwolenia na badania w Egipcie w celu odkopania komnat tzw. Wielkiego Labiryntu w Giza, opisanego przez Herodota. Labirynt posiada około 3000 pomieszczeń, a mimo to do tej pory nie został odnaleziony. Dzięki Lucynie posiadamy informacje o lokalizacji wejść do Labiryntu i do tzw. "Złotych Komnat". Ten etap rozpocznie się w pierwszym kwartale 2005 roku, przy współudziale egipskich archeologów.

3. Trzeci etap: wykorzystanie obu odkryć do otrzymania od władz egipskich pozwolenia na przeprowadzenie prac wykopaliskowych w miejscu, gdzie wskazano położenie grobowca, czyli w pobliżu Wielkiej Piramidy.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ~N0rthC0r3~ dnia Śro 16:53, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Asef
Kandydat
KandydatDołączył: 22 Sty 2008
Posty: 48
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 17:25, 20 Lut 2008    Temat postu:

Projektu Cheops jest prowadzony przez półboga astralnego z 12 albo 11 poziomu(maksmymalnie jest 12 poziomów w astralu) - Samuela (tak się nazwał podczas channgelingów z Lucyną Łobos) z naszego Wszechświata.Nie jest on istotą pozytywną.Tą rzecz która jest piramidzie może uruchomic tylko jedna osoba na świecie, jest to osoba fizyczna.
Samuelowi nie pozostaje nic innego jak manipulacja ludźmi na poziomie świadomości.
Należy on także prawdopodobnie do cywilizacji astralnej mającej wpływ na naszą ludzkośc.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Asef dnia Śro 17:28, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
radoslaw
Poczatkujący
PoczatkującyDołączył: 10 Lut 2008
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Olsztyn, Warszawa

PostWysłany: Śro 21:34, 20 Lut 2008    Temat postu:

aleh napisał:
Widziałem o tym program na TVN strefa11, damn wtedy się przestraszyłem


I to główny cel Projektu Cheops. Straszenie i manipulacja. Niech sobie tam biegają po Egipcie, ale bez wciągania w to nieświadomych ludzi.
Byt Samuel - Enki - obiecuje zbawienie podając trochę prawdziwych informacji, wymiesznych jednak ze zwykłą ściemą. Cały Projekt działa jak zamknięta sekta faszystów nie przymujących żadnych argumentów...
Zresztą wystarczy zerknąć na tabkiczki sumeryjskie i dowiedzieć się kto to był Enki,,,,


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~N0rthC0r3~
~Administrator~
~Administrator~Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 586
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: planeta Ziemia

PostWysłany: Nie 0:41, 02 Mar 2008    Temat postu:

Wielki labirynt

Wielki Labirynt uważany jest przez większość współczesnych archeologów za faktycznie istniejącą kiedyś budowlę, która została zniszczona przez czas, lub zapadła się pod ciężarem pustyni i jej odnalezienie w obecnej chwili jest bardzo trudne. O jego istnieniu dowiadujemy się od greckiego podróżnika Herodota, który opisał go w swojej słynnej książce 'Sprawozdanie z moich poszukiwań'

OPIS HERODOTA

'Jako znak jedności postanowili postawić po sobie pomnik, więc zbudowali labirynt, usytuowany opodal południowego brzegu jeziora Moeris, w sąsiedztwie miejsca zwanego Krkodilopolis (Miasto Krokodyli). Byłem tam i jest to coś nie do opisania. Gdyby przyjrzeć się wszystkim murom miejskim i budowlom publicznym w Grecji, widać że wszystkie one razem nie wymagały ani takich prac, ani tylu pieniędzy co ten labirynt. (...)
Po pierwsze ma on tuzin wewnętrznych ogrodów, z których sześć uszeregowanych jest w części północnej. Wejścia do nich znajdują się naprzeciwko siebie. Mur zewnętrzny 'bez otworów ' otacza cały kompleks. Sam gmach ma dwa piętra i 3000 komnat, z których Gołowa znajduje się pod ziemią, a pozostałe 1500 powyżej.
Zwiedziłem i obejrzałem osobiście 1500 komnat naziemnych, tak że mówię o nich z własnego doświadczenia. Co do komnat podziemnych muszę opierać się na relacjach innych, bowiem Egipcjanie zabronili mi tam wejść. Mogły być tam groby królów, którzy byli twórcami labiryntu i grobi świętych krokodyli. Nie byłem tam, więc i wszystko, co o tym wiem, wiem z tego, co słyszałem. Komnaty górne pokazano mi. Trudno uwierzyć, że były dziełem rąk ludzkich. korytarze, łączące pokoje i kręte ścieżki pomiędzy podwórcami zapierały dech różnorodnością barw, kiedy przechodziłem pełen zachwytu z podwórców do komnat, z komnat do kolumnad, przez kolumnady do innych komnat i z nich wychodziłem na dalsze podwórce. Stropy były wszędzie wykonane z kamienia, a ściany pokryte reliefami przedstawiającymi postacie. Każdy podwórzec był otoczony szeregiem kolumn z jednolitych bloków białego marmuru'

PATRICK GERYL O LABIRYNCIE

Z badań tego belgijskiego naukowca, dotyczących Wielkiego Labiryntu, wynika, że:

- Jest to największa budowla skonstruowana kiedykolwiek przez człowieka, składająca się z ponad 3000 pomieszczeń (komnat).

- Budowa trwała przez 365 lat (od 4608 do 4243 p.n.e.)

- Średnica ze wschodu na zachód wynosi 48 000 łokci egipskich, czyli 25,152 kilometra!

- Zawiera tzw. 'Złoty Krąg' - legendarną komnatę, do której nawiązuje Księga Umarłych. Jest zbudowana z granitu i pokryta złotem techniką przekazaną przez zaginioną cywilizację, dużo starszą niż egipska.

- Na ścianach wypisana jest wiedza astronomiczna Egipcjan. Z hieroglifów można wyczytać ich wszystkie odkrycia astronomiczne. Na gigantycznym zodiaku umieszczone są gwiazdozbiory.

- Wiele ścian jest ruchomych. To czyni z gmachu prawdziwy labirynt. Teksty starożytne mówią o ludziach, którzy zmarli, zgubiwszy się tam. Mówią też o tajnych komnatach we wnętrzu Labiryntu, wypełnionych dziełami sztuki i dokumentami cywilizacji, która kwitła na Ziemi tysiące lat temu.

- Są tam komnaty z dokumentami o historii Egiptu i o wiedzy astronomicznej w tamtych czasach.

- Na 36 ogromnych tablicach hieroglifami podany jest sposób obliczenia ostatniego odwrócenia biegunów Ziemi. Jest to wiedza, którą ludzie współcześni powinni posiąść jak najprędzej.

WSKAZANIA LUCYNY ŁOBOS

Pani Lucyna usytuowała główną część Labiryntu w zupełnie innym miejscu, gdzie nikt nie spodziewa się, że on istnieje, ponieważ nie ma żadnej dokumentacji, żadnych źródeł, które by o tym pisały. Tam właśnie, według niej, znajdują się najprostsze i najłatwiejsze do sforsowania wejścia.

Labirynt znajduje się na głębokości równej wysokości Sfinksa (czyli około 20 metrów pod powierzchnią ziemi) i rzeczywiście posiada dwa poziomy.

Pierwszy poziom jest zapadnięty, zasypany ziemią, natomiast drugi, głębszy jest nietknięty i można w jego wnętrzu poruszać się. Na tym właśnie poziomie znajdują się 'Złote Komnaty'

NIBIRU (PLANETA X)
Nibiru (lub Niburu) - dla babilończyków było ciałem niebieskim, powiązanym z bóstwem Marduk. Nazwa ma pochodzenie akadyjskie i oznacza 'miejsce skrzyżowania' lub 'planetę przejścia'. W większości tekstów babilońskich jest identyfikowana z planetą Jowisz, a w 5. tablicy Enûma Elisz może być ona zidentyfikowana z gwiazdą Północy, którą w tamtym czasie był Thuban albo Kochab.Według pisarzy, Zecharii Sitchina i Buraka Eldema Niburu w Sumeryjskich zapisach odnosi się do nieodkrytej planety'

'Ludzie antycznego świata kojarzyli okresowe zbliżanie się 10 planety za oznakę wielkich wstrząsów, wielkich zmian, nowej ery. Mezopotamskie teksty mówią, że okresowe pojawianie się planety w wyniku zbliżania się jej orbity do Słońca, potrafili oni przewidzieć z dużą dokładnością. W Starym Testamencie wzmianki o takim zbliżeniu się 10 planety to okres deszczu, trzęsień ziemi i innych kataklizmów. W biblijnych ustępach znajdziemy, podobnie jak w ich Mezopotamskich odpowiednikach, wzmianki o znajdującej się w sąsiedztwie Ziemi olbrzymiej planecie, oddziaływającą ogromną siłą grawitacji. Wtedy słowa proroka Izajasza mówiące o przybyszu z dalekiego Nieba, przybywającym by zniszczyć Ziemię mogą stać się bardziej zrozumiałe.'

- W 1846 roku, została opublikowana praca astronoma Kenetha Changa na temat istnienia dziesiątej planety, tzw. Planety X

- W 1978 roku Robert Harrington i Tom Van Flanden z Obserwatorium Marynarki Wojnnej USA w Waszyngtonie stwierdzili, że orbity Urana i Neptuna podlegają zakłóceniom na skutek grawitacyjnego oddziaływania jakiegoś nie zidentyfikowania ciała niebieskiego. Stwierdzili, że to Dziesiąta Planeta, ochrzczona 'Planetą X' mogła być 'planetą intruzem' przechwyconą przez Słońce i poruszającą się po niezwykle nachylonej orbicie wokółsłonecznej o bardzod długim okresie. Z ich obliczeń wynikało, że Planeta X powinna być 3-4 razy większa od Ziemi.

- W roku 1982 NASA oficjalnie potwierdziła możliwość istnienia Planety X. W wydanym oświadczeniu znalazło się stwierdzenie, że
'daleko poza najodleglejszymi planetami jes naprawdę jakiś tajemniczy obiekt'

- W roku 1983 wystrzelony w kosmos Satelita Astronomiczny do Badań w Podczerwieni, dostrzegł w głębinach wszechświata duży, tajemniczy obiekt. Kierownik naukowy programu IRAS, Gerry Neugebauer z Laboratorium Napędu Odrzutowego w Kaliforni, mówił wtedy:
'W kierunku konstelacji Oriona przy pomocy orbitującego teleskopu odkryto ciało niebieskie, które może mieć wielkość planety-giganta Jowisza i może być tak blisko Ziemi, że jest częścią naszego Układu Słonecznego. Mogę dodać tylko tyle, że nie wiemy co to jest'

- W roku 1987 NASA wydała oficjalny komunikat dopuszczający istnienie Planety X,
'wokół Słońca może, lub nie - krążyć po ekscentrycznej orbicie dziesiąta planeta'

- Pod koniec lat osiemdziesiątych zaczęto podważać istnienie dziesiątej planety. Tylko niewielu astronomów od tego czasu gotowa była przyznać, że jest to faktem.
- 7 października 1999 roku, w dzienniku stacji ABC pojawiła się wiadomość: 'Dziesiąta Planeta - zaburzenia ruchu komet wskazują, że coś tam jednak jest'. Podano w niej, że astronomowie:
'znaleźli na obrzeżach Układy Słonecznego ślady masywnego, odległego, wciąż niewidocznego jeszcze obiektu - być może dziesiątej planety albo jakiejś zabłąkanej gwiazdy, która zdaje się spychać komety wgłąb naszego systemu z orbity oddalonej od nas o trzy biliony mil'

- Istnieją poglądy, iż przy obecnej zaawansowanej technologii możliwe byłoby wykrycie tak dużej planety. W rzeczywistości wcale tak być nie musi jeśli taka planeta posiada bardzo wydłużoną orbitę eliptyczną, zbliżoną do orbity komet długookresowych, pochodzących z chmury lodowych śmieci położonej daleko poza orbitą Plutona.

- Carol Rutland, dyrekotorka Ośrodka Nauk o Kosmosie Uniwersytetu Stanowego Columbus, stwierdziła:
'Naukowcy przychylający się do istnienia Plaanety X argumentują, iż duże ciało planetarne poruszające się po wydłużonej orbicie ekliptycznej może potrzebować czasu życia siedmiu do dziewięciu pokoleń na wykonanie pełnego okrążenia. Planeta X mogła pozostać nie zauważona, jeśli przemieszcza się po bardzo długiej elipsie niemal prostopadle do płaszczyzny ruchu dziewięciu znanych planet. Taka orbita może być wydłużona do tego stopnia, że owa nieznana planeta może potrzebować od 700 do 1000 lat na jej pokonanie'


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lqodvdg39
Gość
GośćDołączył: 16 Maj 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Radomyśl Wielki

PostWysłany: Pią 11:24, 16 Maj 2014    Temat postu:

ok

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kwituszek61
Gość
GośćDołączył: 22 Maj 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Skarszewy

PostWysłany: Czw 22:12, 22 Maj 2014    Temat postu:

oki

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
diora
Gość
GośćDołączył: 16 Sty 2015
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 18:28, 16 Sty 2015    Temat postu:

Tylko czemu to trwa i nic nie odkrywacie?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum APOCALYPSE Strona Główna » ~ 2012 - Proroctwa i Wizje ~ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Regulamin